GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 8181352
nr 818 1352
Tallrikar
9 del, Famille rose, Kina,
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:45:35
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
1.000 kr